Galeria

          
 

wtorek, 1 września 2015

W pierwszym tygodniu września uruchamiamy pierwsze zajęcia przedpołudniowe! Już od środy zapraszamy na Warsztaty Zabawowe, o 9:30 maluszki 6-12 miesięcy a o 11:15 starszaki. W czwartek i piątek startuje Akademia Przyszłego Przedszkolaka!

Czekamy na Was! :)

poniedziałek, 20 kwietnia 2015

Nasze najmilsze, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że wiosna w końcu się rozpoczęła i z tej okazji chciałybyśmy zaprosić Was w nadchodzącym tygodniu – 23/04/2015 (czwartek) na wyjątkowy warsztat taneczny z contact imporovisation – CI –improwizacja kontaktowa –dla którego punktem wyjściowym do rozpoczęcia improwizacji jest kontakt fizyczny. Jest to jeden z najbardziej charakterystycznych rodzajów tańca postmodernistycznego. Technika kontaktowa może składać się z wielu elementów, takich jak: przenoszenia wagi ciała, przetaczania, opadania czy nawet akrobatyki, jogi czy tango. Warsztat ma na celu także rozwijanie świadomości ciała oraz kontaktu z przestrzenią, innym ciałem, a także pobudzenia ciała do ruchu w bezruchu...

Zajęcia są skierowane do osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z improwizacją kontaktową jak i dla tych, którzy już tę technikę znają.

Obowiązują zapisy na zajęcia: zapisy@klubmamyitaty.pl

Godzina 18:45 – 19:45 (warsztat organizowany w ramach zajęć "Taniec dla mam")
23/04/2015

Koszt: 20zł - osoba

Prowadząca KSENIA OPRIA
Bio
Jestem zwykłym człowiekiem. Mam ciało tak samo jak inni. Moje doświadczenie z ciałem i ruchem ciągnie się od wczesnego dzieciństwa. Ruszam się cały czas, chodząc, siedząc, śpiąc, nosząc zakupy, jadąc rowerem, tańcząc.
Praca, którą wykonuję, bazuje na podejściu holistycznym, czyli łączę ciało i umysł, praktykuję świadomość ciała, tańczę kontakt improwizacje. Ukończyłam studia “Dance and somatics” w Finlandii. Inspiruje mnie temat dialogu pomiędzy jednym a drugim człowiekiem, pomiędzy bezruchem a ruchem, ciszą a muzyką, muzyką i ruchem..
Wierzę w uczenie się poprzez robienie, uczenie się poprzez działanie, uczenie się poprzez ruch. Ważne jest dla mnie otwieranie przestrzeni do eksplorowania siebie, środowiska, świata, innych ludzi.

środa, 4 marca 2015

W KRĘGU MAM I CÓREK (4-9 LAT)

Jestem mamą. Jestem kobietą. Jak widzi mnie moja córka? Kim dla niej jestem? Kim chciałabym dla niej być? Co chciałabym jej przekazać? Czy mam odwagę pokazać jej to, za czym tęsknię? Jako mamy dziewczynek spotkamy się w kręgu kobiet, w którym wszystkie jesteśmy równe i w którym uczymy się od siebie nawzajem. Będziemy wspólnie tworzyć dla naszych córek pozytywne wzorce kobiecości.

Będziemy razem tańczyć, śpiewać, ożywiać i opowiadać baśnie, malować i dobrze się bawić, będziemy rozmawiać w kręgu, tworzyć ceremonie i pytać się siebie o rzeczy najważniejsze. Każde spotkanie będzie poświęcone innemu tematowi – zawsze takiemu, który jest ważny dla matek i córek, ważny dla kobiet i dziewczynek. Wszystko to – aby lepiej się poznać. Aby wzmacniała się głęboka więź między mamą a córką. Aby mama była blisko z córką, a córka wzrastała w wolności i w przyszłości cieszyła się z tego, że jest kobietą. Zapraszam Was do Kręgu Mam i Córek. Zapraszam do wspólnej kobiecej podróży.

Będziemy tańczyć z naszymi Córkami.
Żeby dobrze się czuły we własnych ciałach.

Będziemy śpiewać z naszymi Córkami.
Żeby miały dostęp do źródła radości w nich samych.

Będziemy słuchać marzeń naszych Córek.
Żeby miały odwagę spełniać je w świecie.

Będziemy świętować to, że się spotkałyśmy jako matki i córki


Cykl 3 spotkań: poniedziałki 23 marca, 20 kwietnia,18 maja godz. 17.00-19.00

Miejsce: Klub Mamy i Taty, ul. Stanisławowska 3

Zgłoszenia i pytania: anna_skorupa@op.pl, tel. 502 062 458

Koszt: 150 zł (za cały cykl - trzy spotkania, informacje o numerze konta na maila);

Prowadząca: Anna Skorupa - prowadzi warsztaty i ceremonie dla kobiet i dziewczynek, min. Krąg Mam i Córek, spotkania w kręgu dla kobiet w ciąży i po porodzie „Powrót do źródła”. Pisze, dokumentuje i wspólnie z innymi kobietami opowiada w projekcie „Opowieści porodowe”. Uczy mocy kręgu, podążania za mądrością ciała, twórczym ogniem, głosem intuicji i śnienia. Mama dwóch córek: Leny i Jany. Z wykształcenia polonistka, animatorka kultury, dokumentalistka filmowa.
                     

wtorek, 16 września 2014

Zapraszamy przedszkolaki na zajęcia z angielskim!
Pierwsze spotkanie w najbliższą środę o 16:30.

Więcej informacji: angielski

 

niedziela, 9 lutego 2014

 

środa, 18 września 2013

Zapraszamy maluszki raczkujące i stawiające pierwsze kroczki do nowo powstałej grupy zabawowej! Warsztaty Zabawowe dla niemowląt w wieku 6-12 miesięcy będą odbywały się  w każdy czwartek w godzinach 12:00-13:00.
Zapisy: marzena@klubmamyitaty.pl
 

sobota, 16 marca 2013

Zapraszamy Dużych i Małych
uczestników poniedziałkowych, wtorkowych, czwartkowych i piątkowych grup "Zabawianek"
na wspólne wiosny oczekiwanie, bycie razem, spotkanie przy wspólnym stole...

Zachęcamy do otwartości, dzielenia i przyniesienia małego "co-nie-co" na nasz wiosenny stół!

W poniedziałek zapraszamy od godziny 10.00 (2 grupy poniedziałkowych "Zabawianek")
we wtorek od godziny 10.00 zapraszamy (2 grupy wtorkowych "Zabawianek")
w czwartek od 10.00 zapraszamy (2 grupy czwartkowych "Zabawianek")
w piątek od 10.00 zapraszamy (2 grupy piątkowych "Zabawianek")

Na kolorowe wiosny oczekiwanie i huczne witanie zapraszamy wszelakie kwiaty, biedronki, motylki, a nawet żuki :)

Zapraszamy w wiosennych strojach zarówno dzieci jak i rodziców/opiekunów! Prosimy o poważne podejście do tematu i przygotowania stroju dla małego i dużego uczestnika Zabawianek!

W planie:
- Rodzinne Warsztaty Palmowe
- Spotkanie dużych i małych przy wspólnym stole

Zapraszamy serdecznie!
Zespół Klubu Mamy i Taty

środa, 13 marca 2013

W ramach organizownych w najbliższy weekend Warszawskich Dni Rodzinnych zapraszamy do nas 16 marca!

  • na godzinę 10:00 zapraszamy mamy na warsztaty "Poruszenia". Więcej informacji o tym wydarzeniu znajdziecie poniżej.
     
  • w godzianch 12:00-17:00 zapraszamy całe rodziny do otwartej strefy "Zabawowo-Kafejkowo". Małych klubowiczów zachęcamy do zabawy w naszej bezpiecznej przestrzeni, gdzie można radośnie brykać, wspinać się, zjeżdżać, turlać, przewracać, bujać, huśtać się, poznawać rówieśników, a także rozwijać się twórczo. Dużych klubowiczów zapraszamy na pyszną kawę lub herbatę, sobotnie „nicnierobienie” i pogaduchy w gronie innych rodziców/opiekunów małych dzieci.

poniedziałek, 7 stycznia 2013

"Dużych i małych spotkanie, wspólne śpiewanie, granie i tańcowanie" - zajęcia muzyczno-ruchowe dla całej rodziny przy muzyce granej na żywo. Podczas zajęć wykorzystujemy elementy muzykoterapii, choreoterapii, arteterapii i pedagogiki zabawy.

Spotkanie odbywa się w dwóch grupach wiekowych.

Zapraszamy w każdą środę:
◦od 10:00 do 11:00 (I grupa: dzieci w wieku 1-2 lat)
◦od 11:15 do 12:15 (II grupa: dzieci w wieku 2-4 lat)

Liczba osób uczestniczących w warsztatach jest ograniczona - obowiązują zapisy! Jeżeli chcesz się zapisać na zajęcia lub uzyskać dodatkowe informacje, pisz: spotkanie@klubmamyitaty.pl

Koszt uczestnictwa w spotkaniu - 20zł/rodzic lub opiekun + dziecko

poniedziałek, 7 stycznia 2013

"Zabawianki" - zajęcia integracyjno-zabawowe dla rodziców z małymi dziećmi. Wspólne aktywne spędzanie czasu poprzez radosne świata odkrywanie, śpiewanie, zabawy ruchowe, zabawy paluszkowe, granie na prostych instrumentach, tworzenie prostych form teatralnych i plastycznych przez małych i dużych uczestników spotkań.

Ważnym elementem naszych spotkań jest „wspólne czytanie na dywanie” i „obrazków na ścianie podziwianie” tzw. Slajdowiska.

Zajęcia umożliwią dzieciom i rodzicom radosną zabawę, integrację z rówieśnikami, a jednocześnie pokażą, jak w prosty sposób wspierać rozwój dziecka i budować więż między rodzicem a dzieckiem.

9:45 - 11:15 - rodzice/opiekunowie z dziećmi rocznik 2010

11:30 - 13:00 -  rodzice/opiekunowie z dziećmi rocznik 2011 i 2012
 

Koszt jednorazowego uczestnictwa: 10zł (bilet rodzinny - mama/opiekun + dziecko).

Zajęcia dofinansowywane ze środków m.st. Warszawy.

Liczba miejsc ograniczona - obowiązują zapisy!

Jeżeli chcesz się zapisać na zajęcia lub uzyskać dodatkowe informacje pisz: zabawianki@klubmamyitaty.pl

 

Nazwy zajęć i ich opisy chronione są prawem autorskim!

poprzednia 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 z 12 następna

Wyszukaj
Facebook
Prażka

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa