Wydarzenia

11 sierpnia 2017

Drodzy Klubowicze,

Otwieramy nabór na zajęcia w semestrze 2017/2018. Nowy (wstępny) harmonogram dostępny jest już na naszej  stronie: http://www.klubmamyitaty.pl/pl/harmonogram-zadan  Waszej uwadze polecamy "Warsztaty zabawowe", "Sensoryka dla smyka", "Gordonki" oraz "Akademię Przyszłego Przedszkolaka", która cieszyła się w wakacje dużym zainteresowaniem. Jeżeli macie pytania lub chcecie zgłosić udział swojego dziecka w zajęciach piszcie: dorota@klubmamyitaty.pl

Przyjmujemy również zgłoszenia na zajęcia dla przedszkolaków: Tańcowanki, Funny Judo, Taniec z elementami baletu, Glina oraz Angielski.  Przygotowujemy również nową propozycje: Sztuka.  Zainteresowanych prosimy o kontakt na maila: kasia@klubmamyitaty.pl
 

26 maja 2017

W tym roku Akademię Wakacyjną (zajęcia adaptacyjne dla dzieci rozpoczynających we wrześniu przygodę z przedszkolem) zaplanowałyśmy w całym lipcu i pierwszej połowie sierpnia (w dniach 4.07-10.08.).

Zajęcia będą odbywały się trzy dni w tygodniu (wtorek, środa, czwartek) w godzinach 9:30-12:00. Koszt: 40zł/spotkanie.

W trakcie spotkania dzieci otrzymują rano kanapki, a na zakończenie zjedzą  wspólnie zupę. Dla rodziców oczekujących nerwowo na małych przedszkolaków przygotujemy kawę :)

Więcej informacji o zajęciach na naszej stronie w zakładce Akademia Przyszłego Przedszkolaka. Na Wasze pytania chętnie odpowiemy bezpośrednio w Klubie lub mailowo: dorota@klubmamyitaty.pl.
Pod podwyższym adresem czekamy również na Wasze zgłoszenia! Liczba miejsc ograniczona!

20 marca 2017

Zapraszamy gorąco na organizowane w naszym Klubie Treningi Umiejętności Społecznych dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Zajęcia ruszają z końcem marca. Są jeszcze wolne miejsca! Wszystkie ważne informacje poniżej (klikajcie na plakaty):
 

 

24 stycznia 2017

Od lutego ruszamy z nowym cyklem zajęć dla najmłodszych klubowiczów. Zapraszamy maluszki od 6 miesiąca życia. 
Zajęcia mają na celu wspieranie integracji sensorycznej
najmłodszych dzieci poprzez zabawę. Chcemy pokazać dzieciom różnorodność otoczenia i wyposażyć je w nowe doświadczenia sensoryczne. W  trakcie spotkań będziemy lepić, ugniatać, masować, dotykać, wąchać, słuchać, grać i śpiewać… jednym słowem – poznawać świat i otoczenie wszystkimi zmysłami.

Więcej informacji w zakładce SENSORYKA DLA SMYKA

01 grudnia 2016

Już za chwilę Święta! Aby poczuć atmosferę tych niezwykłych dni, serdecznie zapraszamy na świąteczne spotkanie w Naszym Klubie.

Klubowe Gwiazdkowanie odbędzie się w sobotę 17 grudnia. Rezerwujcie czas już dziś :)
Zapraszamy całe rodziny!

W programie warsztaty ozdób choinkowych, zabawy świąteczne oraz wspólne kolędowanie i ubieranie naszej Klubowej choinki.

Koszt uczestnictwa 35zł/rodzina.

Spotykamy się w dwóch grupach: 10:00-12:00 oraz 12:30-14:30
Obowiązują zapisy - zapisy@klubmamyitaty.pl Liczba miejsc bardzo ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!
 

04 listopada 2016

Drodzy Rodzice 2-3 latków, ponieważ zainteresowanie naszymi zajęciami adaptacyjnymi nie słabnie, postanowiłyśmy stworzyć dodatkową grupę południową. Zajęcia będą odbywały się w godzinach 12:00 - 14:30 wczwartek. Trwają zapisy: dorota@klubmamyitaty.pl  Liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy! 

04 listopada 2016

Drodzy Rodzice,

Serdecznie zapraszamy do udziału w badaniu, które prowadzą Fundacja Rodzinna i Fundacja Kooperatywy Grochowskiej w ramach programu "Razem dla dzieci Pragi" Fundacji Rozwoju Dzieci im. J.A. Komeńskiego. Na podstawie Państwa odpowiedzi powstanie “Diagnoza problemów i potrzeb małych dzieci i ich rodzin”. Wyniki diagnozy będą miały bezpośredni wpływ na ofertę zajęć edukacyjno-rozwojowych kierowanych do dzieci i ich rodziców na Pradze Południe w kolejnych latach.
Zachęcamy do wypełnienia ankiety:  
DIAGNOZA POTRZEB I PROBLEMÓW MAŁYCH DZIECI I ICH RODZICÓW

13 października 2016

ANGIELSKI DLA PRZEDSZKOLAKÓW
WTOREK, 16:30
ZAPRASZAMY!!!!!

Ruszamy z zajęciami z języka angielskigo. O poziom zajęć od strony merytorycznej dba szkoła językowa SpeakArt.
Zapisy: zapisy@klubmamyitaty.pl
Więcej informacji TUTAJ.

03 września 2016

Drodzy Nasi,

Po przerwie wakacyjnej wracamy do Was z nowymi siłami, pomysłami i zajęciami!

Zapraszamy od 5 września!


 

10 maja 2016

„Klub Młodej Mamy” - Zapraszamy mamy maluszków (0-12m.), a także kobiety oczekujące maleństwa. Dołącz do nas jeżeli chcesz spotkać kobiety, które są na tym samym etapie życia co Ty, które zmagają się z podobnymi problemami. Rozmawiamy, wspieramy się nawzajem, wymieniamy doświadczenia, dzielimy się radościami i smutkami... Poruszamy wszystkie ważne dla nas kwestie związane z ciążą, opieką nad noworodkiem i niemowlakiem. Odpoczywamy i dobrze się bawimy.

W trakcie spotkań na prośbę uczetniczących w nich mam Klub organizuje m.in. naukę wiązania chust, masażu niemowlęcego, spotkania z ekspertami i chętnie wspiera mamy w ich pomysłach dotyczących tych spotkań.

Zapraszamy w piątki od 12:00 do 13:00

Spotkania KMM koordynuje Gosia Skalska - mama Jędrka i Mikołaja, doula.

Jeżeli chcesz do nas przyjść lub uzyskać dodatkowe informacje pisz: doula.malgorzata.skalska@gmail.com

Koszt uczestnictwa w spotkaniu: 10 zł

poprzednia 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 z 9 następna

Wyszukaj
Facebook
Stowarzyszenie
Prażka

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa