Klub Młodej Mamy

„Klub Młodej Mamy” 

Kiedy kobieta rodzi dziecko, zmienia się wszystko.
Nie bądź sama w tym czasie, wejdź w kobiecą przestrzeń.

Zapraszamy na cotygodniowe spotkania dla mam z dziećmi (do roku) a także kobiety spodziewające się dziecka. Dołącz do nas, spotkaj kobiety na podobnym etapie życiowym, zmagające się z podobnymi problemami, które chcą przeżyć ten wyjątkowy czas jak najlepiej.

W bezpiecznej przestrzeni będziemy rozmawiać, wspierać się, dzielić doświadczeniami i poruszać wszystkie ważne dla nas tematy, związane z ciążą i pojawieniem się w naszym życiu dziecka, takie jak karmienie i opieka nad niemowlęciem, chustonoszenie, masaż dziecięcy, rozszerzanie diety... i wszystko inne, co będzie ważne dla nas.
Bardzo ważne jest nastawienie na potrzeby mamy, dlatego będziemy mówić o emocjach, zmianach w nas, relacjach w związku po pojawieniu się dziecka, kondycji fizycznej, powrocie do pracy...
Tematy będziemy dobierać w zależności od potrzeb grupy.

Zapraszamy we wtorki w godz. 12.30 - 14.00.

Spotkania KMM koordynuje Anna Estera Wysocka - mama Laury i Rity, członkini Stowarzyszenia DOULA w Polsce, absolwentka Studium dla Doul, organizatorka spotkań lokalnej grupy Mlekoteka; wspierająca kobiety od okresu ciąży po wczesne macierzyństwo.

Jeżeli chcesz do nas przyjść lub uzyskać dodatkowe informacje, napisz: annaesterawysocka@gmail.com

Koszt uczestnictwa w spotkaniu: 15 zł (UWAGA! Płatność tylko gotówką ) 

 

 


 

Wyszukaj
Facebook
Stowarzyszenie
Prażka

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa