Tańcowanki (4-6 lat)

„Tańcowanki”- to zajęcia łączące w sobie rożne style taneczne, od tańca nowoczesnego, funky, hip hopu, po tańce integracyjne (Klanza) czy elementy improwizacji tanecznej. Na zajęciach oprócz wszelkich działań tanecznych (rozgrzewki, podstawy techniki tanecznej, ćwiczeń koordynacyjnych, zabaw ruchowych np. z wykorzystaniem chusty animacyjnej, poznawaniem układów itp.) będziemy rozwijać wyobraźnię, ilustrować muzykę ruchem, integrować się, a przede wszystkim dobrze się bawić.

Serdecznie zapraszamy dziewczynki i chłopców w wieku od 4-6 lat!

  • Koszt miesięcznego karnetu – 30zł x ilość zajęć w danym miesiącu *
  • Termin zajęć: środy 17:30 i 18:30

Zajęcia prowadzi: Eliza Karwowska - mama Kalinki i Neli, animator społeczno-kulturalny, nauczyciel, instruktor tańca nowoczesnego.

Dodatkowe informacje i zapisy: zapisy@klubmamyitaty.pl

* W przypadku nieobecności na opłaconych zajęciach, gdy zostanie ona zgłoszona (osobiście, telefonicznie lub mailowo) najpóźniej w dniu poprzedzającym spotkanie, będzie przysługiwał zwrot 50% niewykorzystanej opłaty. Zwrot nastąpi wyłącznie w formie odliczenia od karnetu wykupionego na kolejny miesiąc. W przypadku nie zgłoszenia nieobecności na zajęciach opłata poniesiona za zajęcia jest opłatą za rezerwację i nie jest zwracana.

Wyszukaj
Facebook
Stowarzyszenie
Prażka

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa