Dyżur psychologa

W Klubie można umówić się na bezpłatną indywidualną dofinansowywaną ze środków m.st. Warszawy konsultację z psychologiem.

Aby się umówić (ustalić termin spotkania), wystarczy wysłać maila ze zgłoszeniem.

Konsulatacji udziela Agata Klimaszewska  – absolwentka psychologii (Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie) oraz certyfikowana terapeutka integracji sensorycznej (Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Integracji Sensorycznej w Warszawie).
Jeszcze w trakcie studiów zaczęła pracę z dziećmi i to stało się jej pasją.
Swoje doświadczenie zdobywała m.in. na stażu w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, gdzie oprócz pracy z dziećmi miała okazję zajmować się edukowaniem rodziców w zakresie wychowania, emocji i rozwoju dziecka.
Przez ostatnie trzy lata współtworzyła działania Klubu Mamy i Taty: zarówno jako prowadząca zajęcia dla dzieci, jak i trenerka podczas warsztatów dla rodziców.
Obecnie zajmuje się szkoleniem przyszłych opiekunek żłobkowych - uczy je, jak prawidłowo opiekować się dzieckiem, ale także jak komunikować się z nim i dbać o wszechstronny rozwój.


Jeśli:
- Doświadczasz trudności w codziennym wychowaniu
- Zmagasz się z zazdrością między swoimi dziećmi
- Zastanawiasz się, jak przygotować dziecko na duże zmiany (np. rodzeństwo, adaptacja)
- Niepokoisz się rozwojem dziecka
- Obserwujesz zachowania dziecka, z którymi trudno jest wam sobie poradzić (np. napady złości)
- Zauważasz w zachowaniu dziecka problemy z przetwarzaniem sensorycznym (np. dziecko bardzo wrażliwe na hałas, dotyk, źle reagujące na zmiany, źle sypiające)

Zgłoś się na konsultację.

Zgłoszenia i zapytania prosimy kierować na maila: klimaszewska.psycholog@gmail.com

 


 

Wyszukaj
Facebook
Stowarzyszenie
Prażka

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa