Dyżur psychologa

W Klubie można umówić się na bezpłatną indywidualną dofinansowywaną ze środków m.st. Warszawy konsultację z psychologiem.

Aby się umówić (ustalić termin spotkania), wystarczy wysłać maila ze zgłoszeniem: am@proie.pl (w temacie maila prosimy napisać: konsultacja w Klubie Mamy i Taty)

Konsulatacji udziela Anna Mieszkowska  – psycholog, psychoterapeuta i pedagog specjalny. Pracuje w nurcie psychoterapii integracyjnej (integracja głównych podejść psychoterapeutycznych – poznawczo-behawioralnego, humanistycznego oraz psychodynamicznego, obejmująca różne koncepcje teoretyczne, pragmatykę postępowania terapeuty oraz dobór optymalnych strategii i procedur terapeutycznych do specyfiki problemów pacjenta).

Pracowała i zdobywała doświadczenie w takich miejscach jak: gabinety świadczące pomoc psychologiczno-psychoterapeutyczną, szpitale, poradnie psychologiczno-pedagogiczne, ośrodek pomocy społecznej, szkoły, przedszkola oraz Wyższa Szkoła Pedagogiczna Związku Nauczycielstwa Polskiego (jako wykładowca). 

Pomaga osobom znajdującym się w kryzysie, zmagającym się z różnego rodzaju problemami. Osobom mającym trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu bliskich relacji z ludźmi, samotnym, przeżywającym chroniczny stres, nie radzącym sobie w konstruktywny sposób ze swoimi emocjami, odczuwającym brak sensu, satysfakcji z życia czy ciągłe zmęczenie. W swojej pracy zwraca uwagę nie tylko na pojawiające się problemy, ale także na indywidualne zasoby, predyspozycje, mocne strony i osobiste kompetencje.

Pracuje z osobami dorosłymi, dziećmi (również z różnymi problemami rozwojowymi), młodzieżą oraz całymi rodzinami.

W Klubie Mamy i Taty prowadzi:

  • indywidualne konsultacje dla rodziców małych dzieci (dotyczące rozwoju dziecka, wątpliwości związanych z wychowaniem i radzeniem sobie w trudnych sytuacjach, zmianami w życiu dziecka i rodziny),
  • Treningi Umiejętności Społecznych dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym,
  • konsultacje indywidualne dla dorosłych (wyłącznie w formie konsultacji 100% odpłatnych),


 

Wyszukaj
Facebook
Stowarzyszenie
Prażka

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa